e-Ticaret Sistemleri

e-Ticaret

İnternetten alışveriş yapmak veya bunları kolaylaştırmak, e-ticaret olarak adlandırılmaktadır. E-ticaret, "elektronik ticaret" yazılımının kısaltılmışıdır. Popüler e-ticaret örnekleri, çevrimiçi satın alımı ve satımı ile ilgilidir. Ancak e-ticaret evreninde de başka tür faaliyetler bulunmaktadır. Elektronik ortamda yürütülen her türlü ticari işlem e-ticarettir.

Sizde, internet ortamında ürünlerinizin satışını gerçekleştirmek için e-Ticaret'e geçin!

Birçok e-ticaret sistemi ile entegre çalışabilen, size özel tasarımlarımız ile yanınızdayız.

Sanal Dünyaya Market Açın

  • Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size ColdNet tarafından bir bütün olarak sunulur.

  • Akıllı E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

  • Sistemi kullanmak için eğitim alıp, ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

  • Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

  • Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

  • Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

HTML
CSS
JAVA
MYSQL
C++
ANDROID
MICROSOFT

Profesyonel e-ticaret, istanbul e-ticaret, grafik tasarım, tuzla e-ticaret, pendik e-ticaret, kartal e-ticaret,istanbul logo tasarım, kurumsal e-ticaret, online satış,online satış sistemi,ucuz e-ticaret sistemi